Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben.
HR csapatunkba keresünk kollégát az alábbi munkakörben:

Munkaerő-kölcsönzési koordinátor

(ukránnyelv-tudással)

Feladatok:

  • ukrán kölcsönzött munkaerő állománnyal kapcsolatos munkaügyi feladatok ellátása,
  • munkaerő kölcsönzéssel kapcsolatos havi elszámolások elkészítése,
  • munkaerő igény leadása a partnercégek felé,
  • folyamatos kapcsolattartás a partner cégekkel,
  • jogszabályi előírásoknak való megfelelés elősegítése,
  • kölcsönzött munkavállalók be- és kijelentéséhez adatszolgáltatás a bérszámfejtő cég felé,
  • statisztikák, kimutatások készítése,
  • naprakész jelenléti ív elkészítése.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • magas szintű, táblázat és adatbázis-kezelési ismeretek (Excel, Access),
  • minimum középfokú angol- és ukrán-/orosznyelv-tudás (napi használat),
  • kiváló kommunikációs és rendszerező készség,
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, f
  • elsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • béren kívüli juttatás és bónuszok,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • stabil, nemzetközi háttér,
  • ingyenes vállalti busz / bejárás támogatása,
  • folyamatos fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Orosz (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Ukrán (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Göd

Kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.