Munka-, tűz és környezetvédelmi megbízott

Profession Services

Kecskemét

Kezdd az újévet egy nagyszerű lehetősséggel és csatlakozz a nyitott HSE Officer pozíciónkba! Partnerünk gyártói tevékenysége mellett termékfejlesztési szolgáltatást is biztosít számos iparág részére.

Miért érdemes minket választani?

  • Tapasztalatodhoz illeszkedő fizetést biztosítunk, kiterjedt bónuszrendszerrel és juttatási csomaggal karöltve:
    • Teljesítménybónusz,
    • Jelenléti bónusz,
    • Cafeteria juttatás (SZÉP kártya, vagy Edenred),
    • Bejárási támogatás.
  • Home office lehetőség,
  • Nem mindegy, hogy kikkel töltöd a munkaidőd. Pontosan ezért fontos, hogy egy összetartó csapatba érkezel majd!
  • Csapatépítők, céges rendezvények,
  • Ingyen kávéval, üdítővel és jól felszerelt konyhával várunk.

Feladataid lesznek:

  • A munkahelybiztonság, Egészségvédelem, Környezetvédelem és a Baleset megelőzés céljából szakmailag támogatja a munkáltatót, közvetlen felettesét és a társterületeket a EKB törvényi követelményeinek és a cég EKB előírásainak való megfelelést biztosítva
  • Részt vesz a munkavállalók oktatásában,
  • EKB management system teljesítményének folyamatos monitorozása és fejlesztése,
  • EKB auditok vezetésében, értékelésében, jegyzőkönyvek megírásában és a kapcsolódó feladatok feldolgozásában és végrehajtásában aktívan közreműködik,
  • Koordinálja a tűzvédelmet és a megelőző tevékenységet, valamint a vészhelyzetekre való felkészülést,
  • Tervek, engedélyek és szabványos működési eljárások beszerzése, frissítése és karbantartása.

Te vagy A jelölt, ha:

  • Rendelkezel felsősokú szakirányú végzettséggel, illetve műszaki ismeretekkel,
  • Termelő környezetben szerzett minimum 3 éves tapasztalattal,
  • ISO 50001 és ISO 14001 szabvány ismeretével,
  • Magabiztos angol nyelvtudással.

Előnyként kezeljük a pályázatod során, ha:

  • Németül is beszélsz,
  • Belső auditori képesítésed, vagy tapasztalatod van,
  • Multinacionális környezetben is megfordultál már.

Ne maradj le a lehetőségről és jelentkezz most!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kecskemét