DRL PLUSZ Nonprofit Kft.
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területéről elkülönítetten gyűjtött újrahasznosítható hulladékfrakciók kiválogatásában közreműködő vállalkozás keres

munka- és termelésszervező

munkatársat

Feladat:

  • Újrahasznosítható hulladékfrakciók kézi válogatását végző hulladékválogató segédmunkások irányítása
  • Munkafolyamatok tervezése, szervezése, felügyelete
  • Új dolgozók betanítása
  • Üzemi rend biztosítása
  • Riportok, statisztikák, kimutatások készítése a vezetés számára
  • Szükség szerint közreműködés a mezőgazdasági és zöldterület fenntartási munkák irányításában.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság, környezetvédelmi vagy felsőfokú végzettség előny
  • Vezetői tapasztalat
  • Erős felhasználó szintű számítógépes ismeretek, különösen excel
  • Jó szervező, és kommunikációs készség
  • Erős empátiás készség és tolerancia
  • Hatékony problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
  • Rugalmasság
  • Pozitív beállítottság

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos, izgalmas feladatok
  • Céges információkommunikációs eszközök
  • Piacképes jövedelem
  • Stabil háttér

Egyéb információ az állásról:

  • Munkarend: hétfőtől- péntekig három műszakos

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Termelésirányítás
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Hulladékgazdálkodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4551 Nyíregyháza, Szállási út 72.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után küldje el referenciákat és bérigényét is tartalmazó részletes fényképes szakmai önéletrajzát!