MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt.

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Munka- és egészségvédelmi osztályvezető

Feladatok

  • Fejleszti és folyamatosan aktualizálja a MEB és KIR stratégiát,
  • Fő küldetése a munkabalesetek megelőzése, a társaságok munkahelyi egészség és biztonság kultúrájának és a biztonságtudatos gondolkodásmódjának fejlesztése,
  • Felelősen felügyeli és irányítja a területéhez tartozó társaságok vonatkozó jogszabályoknak megfelelő MEB és KIR működését,
  • Együttműködik az MVM csoport szintű MEB szervezettel, a foglalkozás egészségügyi szolgálattal, a HR és kommunikációs szervezettel, kapcsolatot tart az illetékes hatóságokkal.
  • Folyamatosan fejleszti és felügyeli az áram és gázhálózat (és nem hálózati) társaságok egészségvédelmi és biztonsági programjait,
  • Irányítja a hálózati társaságok környezetvédelmi tevékenységét.
  • Koordinálja és felügyeli a hálózati társaságok működése során bekövetkezett munkabalesetek, kvázi balesetek kivizsgálását, jelentések készítését.
  • Kidolgozza és folyamatosan fejleszti a vállalkozók EBK felügyeleti rendszerét.
  • Elkészíti, felügyeli a területéhez tartozó társaságok MEB és KIR riportjait.

Amit kérünk

  • Rendelkezik felsőfokú műszaki és/ vagy gazdasági végzettséggel, középfokú munkavédelmi technikusi végzettséggel,
  • 5 év releváns szakmai gyakorlattal,
  • 3 év vezetői gyakorlattal,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel (MS Office)
  • B” kategóriás jogosítvánnyal.
  • Ideális jelöltünk jó kommunikációs készséggel bír,
  • pontos, precíz, együttműködő személyiség,
  • terhelhető és eredményorientált,
  • kiváló rendszerszemlélettel és elemzőképességgel bír,
  • felelősséggel végzi a munkáját,
  • kiemelkedő stressztűrő képességű,
  • gyakorlatias gondolkodású,
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezik.

Előnyt jelent

  • Munkavédelmi szakmérnöki végzettség.
  • Energia szektorban szerzett munkatapasztalat.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Szakmai kihívások,
  • kompetencia alapú fejlődési lehetőség,
  • stabil munkahely,
  • versenyképes jövedelem,
  • széles körű béren kívüli juttatások.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Projektmenedzsment
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, Szeged