Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,5 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik sikerre motiváltak és képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Bankunk kockázatkezelési területe munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Működési kockázatok szakértő, modellező

Feladatok:

  • a bankcsoport működési kockázati tőkeszámításához szükséges modellek felülvizsgálata, működtetése, fejlesztése
  • kapcsolattartás a felügyelő hatóságokkal
  • a bankcsoport veszteségadatbázisának elemzése
  • a bankcsoport működési kockázatkezelési folyamatainak támogatása, kapcsolattartás a területek működési kockázatokkal foglalkozó szakértőivel
  • leánybankok hasonló tevékenységeinek támogatása, kapcsolattartás a külföldi társterületekkel

Akit keresünk:

  • pénzügyi/matematikus egyetemi végzettséggel rendelkezik
  • legalább középfokú, aktív angol nyelvismerete van
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • képes az önálló munkavégzésre, ugyanakkor tud csapatban is dolgozni

Amit előnynek tartunk:

  • banki gyakorlat
  • kockázatkezelési ismeretek, gyakorlat
  • magabiztos fellépés, asszertív kommunikációs képességek

Amit kínálunk:

  • nagyfokú önállósággal végezhető feladatok
  • lehetőség anyabanki megoldások fejlesztésére, csoportszintű best-practice-k kialakítására
  • vonzó juttatási csomag
  • Magyarország legnagyobb bankja által biztosított stabil háttér

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Kockázatkezelő
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Matematikus

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.