A Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt. többségi állami tulajdonú vállalat, Magyarország egyik legjelentősebb víziközmű szolgáltatója. Társaságunk 257 településen gondoskodik ivóvízellátásról és csatornahálózat üzemeltetéséről.

Vállalatunk elkötelezett a folyamatos fejlődés mellett, és fontos számunkra a minőségi munka. Stratégiai igazgatóság számára keresünk

Működés fejlesztési munkatársakat

Feladata:

  • A meglévő és beérkező folyamat módosítási igények elemzése és elfogadás esetén a megvalósítás menedzselése.
  • A folyamathatékonyságot növelő intézkedések/módosítások kezdeményezése és menedzselése.
  • A folyamatok hatékonyságának visszamérésére alkalmas mutatószám rendszer kialakítása.
  • Fejlesztési ötletek kidolgozása és végrehajtása, a megvalósulás nyomon követése, az új folyamat dokumentálása, az érintett szabályozások módosítása és az új folyamat oktatása.

A munkakör ellátásával kapcsolatos követelmények:

  • Büntetlen előélet
  • Legalább 3-5 éves folyamatfejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség műszaki/IT/minőségirányítási területen
  • MS Office ismerete
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodás
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Az iparág ismerete
  • Nagyvállalati tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Béren kívüli juttatás
  • Megegyezés szerinti jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Szolnok, de időközönként utazni kell

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Projektmenedzsment
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szolnok

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Adatvédelmi tájékoztatónk a logóra kattintva érhető el, személyes adatait-e szerint kezeljük. Amennyiben ezzel egyetért, küldje be pályázatát, melybe kérjük, fogalmazza bele, hogy adatkezelési szabályzatunkat megismerte és azzal egyetért.