Műhelyvezető / gépészmérnök

Bónusz

Somodori Kft.

Szomor - Somodorpuszta

A Gyermelyi Vállalatcsoport Növénytermesztési ágazata az alábbi munkakör betöltésére keres munkatársat:

MŰHELYVEZETŐ / GÉPÉSZMÉRNÖK

Feladatok:

  • mezőgazdasági erőgépek, munkagépek javításának, szervizének vezetése, napi munkák szervezése, irányítása, ellenőrzése;
  • a vállalatcsoporthoz tartozó személy- és tehergépjárművek javításának, szervizelésének szervezése, nyomonkövetése;
  • a 12 fős szerelő csapat munkájának szervezése, irányítása, műszaki szakmai támogatása;
  • szakszervizes kollégákkal, beszállítókkal való kapcsolattartás;
  • anyagok költséghatékony beszerzése, raktárkészletek alakulásának figyelemmel kísérése;
  • javítási, karbantartási tervek készítése, azok végrehajtatása;
  • aktív részvétel az éves beruházási terv előkészítésében;
  • elvégzett javításokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése, napi dokumentálás;
  • az ágazatvezetés heti tájékoztatása az elvégzett, és a tervezett munkákról.

Elvárások:

  • minimum szakirányú műszaki technikusi végzettség, de a felsőfokú végzettség előnyt jelent!;
  • előnyt jelent a mezőgazdasági szárítók üzemeltetési és karbantartási feladatainak ismerete;
  • önálló munkavégzés, vezetői tapasztalat, megbízhatóság, rugalmasság;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem;
  • alapvetően egyműszakos munkarend, de a mezőgazdaság sajátosságaival, azok elfogadásával;
  • negyedévente maximum bruttó 52.000 Ft hűségjutalom;
  • éves kafetéria keret bruttó 300.000 Ft;
  • céges telefon, informatikai eszköz;
  • munkába járás támogatása.
  • Erős, 100 %-ban magyar tulajdonosi háttér, hosszú távon stabil működés, modern munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Szomor - Somodorpuszta

Jelentkezési határidő: 2022. október 31.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Szakmunka
  • Karbantartó

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével és a végzettséget igazoló bizonyítvány(ok) másolatát.