Az OBO BETTERMANN egy több mint 100 éves múltra visszatekintő, német családi tulajdonban lévő vállalatcsoport, mely az épületvillamossági szereléstechnika területén a világelsők közé tartozik.

A jelenleg mintegy 1300 főt foglalkoztató magyarországi OBO cégcsoport telephelye a Budapesttől mintegy 35 km-re fekvő Bugyi nagyközség melletti ipari parkban található. Az OBO termékek az elektromos szerelőiparban hazai és nemzetközi ismertségnek és elismertségnek örvendenek, minőséget megbízhatóságot és innovatív megoldásokat képviselnek.

Az idén 10 éve átadott magyarországi fröccsöntő üzem környezettudatos technológiákat alkalmaz és jelenleg mintegy 90 berendezésen 110 különböző granulátumot, valamint éves szinten összesen mintegy 1 600 tonna alapanyagot használ fel.  Az itt készült termékeket a cégcsoport leányvállalatainak és kereskedelmi kirendeltségeinek munkatársai Európában és a világ számos országában értékesítik, ami ékes bizonyítéka annak, hogy a magyarországi OBO-nál gyártott termékek a nemzetközi élvonalban is megállják helyüket.

A területen automata gépekkel történő termékgyártás folyik - kevés kivételtől eltekintve - automata üzemmódban, ami a szerszámcseréket leszámítva emberi beavatkozás nélküli folyamatos gyártást biztosít. Termelő gépeink 50-300 tonna közti záróerővel rendelkeznek. A jellemzően feldolgozott alapanyagok a polietilén, polipropilén, poliamid, polikarbonát, polisztirol, PVC és más egyéb anyagok.

Bővülő fröccsüzemi csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk munkatársakat:

MŰANYAGÜZEMI GÉPBEÁLLÍTÓ

Feladatok:

  • műanyagipari gyártóberendezések, gépek technológia szerinti beállítása, szükség esetén módosítása,
  • szerszámcserék lebonyolítása,
  • a termelés folyamatos biztosítása,
  • baleset-, munka- és környezetvédelmi követelmények betartása a munkavégzés során.

Elvárásaink:

  • középfokú műszaki végzettség,
  • releváns munkatapasztalat,
  • három műszakos munkarend vállalása.

Előny:

  • gépbeállítói munkakörben szerzett tapasztalat,
  • műanyagipari technológiák alapos ismerete,
  • rajzolvasás, mérőműszerek használata.

Amit nyújtunk:

  • biztos jövedelemcsomag, kiszámítható munkaidő,
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil nemzetközi háttér,
  • korszerű géppark,
  • szakmai fejlődési és képzési lehetőségek,
  • munkába járás támogatása ingyenes céges buszjáratokkal vagy utazási költségtérítéssel.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2347 Bugyi, Alsóráda 2.

Önéletrajzát elektronikusan a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy postán az OBO Bettermann Hungary Kft., Személyzeti Osztály, 2347 Bugyi, Alsóráda 2. címre küldheti el.