PLASTICOR Műanyagfeldolgozó Kft.
  • A Plasticor Műanyagfeldolgozó Kft. műanyagipari gyártásban (fröccsöntés technológia), stabil megrendelés állománnyal, nagy részben autóipari alkatrészek beszállítójaként ismert. A több mint 15 éve nyereségesen gyártó hazai cég munkatársat keres az alábbi pozícióba:

  • Műanyagipari mérnök

    Hirdetés szövege:

      • A műszaki területen dolgozók kiválasztása, ellenőrzése, támogatása
      • Termelési hatékonyságot növelő projektek, illetve új termelőeszközök üzembe helyezésének mérnöki támogatása
      • A gyártási folyamatok támogatása, a szükséges technológiák elemzése, fejlesztése
      • Javaslattétel új technológiákra, műszaki megoldásokra
      • Karbantartási rendszer működtetése, továbbfejlesztése
      • Hatékonyság folyamatos növelése, elemzések készítése
      • Üzembiztonság, rend fenntartása
      • Jelentések, riportok, kimutatások készítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú műszaki végzettség (műanyagipari mérnök diploma előny)
      • Minimum 5 év termelés-gyártás területén szerzett műanyagipari tapasztalat
      • Felhasználói szintű számítástechnikai tudás (Word, Excel, MS Outlook alapos ismerete), ERP ismeret
      • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
      • „B” kategóriás jogosítvány
      • Kiváló kommunikációs képesség
      • Csapatmunkára való képesség
      • Jó szervező és problémamegoldási képesség
      • Rugalmasság és kiváló stressztűrő képesség

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes bérezés
      • Modern gyártási technológia
      • Családias munkahelyi légkör
      • Emberközpontú munkakörnyezet

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Speciális mérnöki területek
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    8200 Veszprém, Ipar utca

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével!