Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
POOLMOOD KFT.

Poolmood Kft. piacvezető a műanyag medencék gyártásában.

Műanyag hegeszető

medence gyártáshoz

Főbb feladatok, munkák:

    Műanyag medencék munkalap alapján történő összeállítása, hegesztéses eljárással, szabás, vágás, összeszerelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

    – Műanyag hegesztésben, vagy lakatos, asztalos munkakörben szerzett tapasztalat

    – Minimum szakmunkás bizonyítvány megléte

    – Önálló, pontos, precíz munkavégzés

    – Gyakorlatias hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    – Kézügyesség

    – Műanyagipari ismeretek

Amit kínálunk:

    – Versenyképes fizetés

    – Rugalmas csapat

    – Változatos feladatok

    – Stabil háttér

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2230 Gyömrő Gróf Teleki 2.

Fényképes önéletrajz

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér,szakmai tréningek

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: POOLMOOD KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Műanyag hegeszető
  • Hirdető cég: POOLMOOD KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Gyömrő
  • Feladatok: Műanyag medencék munkalap alapján történő összeállítása, hegesztéses eljárással, szabás, vágás, összeszerelés
  • Elvárások: – Műanyag hegesztésben, vagy lakatos, asztalos munkakörben szerzett tapasztalat – Minimum szakmunkás bizonyítvány megléte – Önálló, pontos, precíz munkavégzés – Gyakorlatias hozzáállás
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.19