PAYER INDUSTRIES HUNGARY Kft.

A PAYER Csoport összetett és innovatív alkatrészek, szerszámok és gépek egyik vezető tervezője, gyártója és beszállítója. A cégcsoport központja Ausztriában található, leányvállalatai Magyarországon, Kínában. Ügyfeleink világmárkákat forgalmazó vezető vállalatok, 6 különböző ágazatból: szépségápolás, otthon és kertgondozás, baba és gyermekgondozás, sport és életmód, autóipar, egészségügyi megoldások.

A 73 éves múlttal rendelkező Payer Csoport több mint 400 fő munkavállalót foglalkoztató ajkai gyárába új munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Műanyag fröccsöntő üzem műszakvezető

Főbb feladatok, munkák:

    • a termelés nyomon követése minőségi és mennyiségi szempontból, döntési képesség a szükséges beavatkozásokat illetően
    • rábízott eszközök felügyelete
    • technológiai fegyelem betartatása
    • a műszakban dolgozók irányítása, munkájának megszervezése és felügyelete
    • üzemi rend fenntartása
    • kapcsolattartás társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • 3-5 éves műszakvezetői tapasztalat
    • műanyag fröccsöntésben való jártasság
    • műszaki középfokú végzettséggel rendelkezik
    • jó csapatjátékos és könnyen alkalmazkodik környezetéhez
    • vállalja a három műszakos munkavégzést

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Amit kínálunk:

    • kiemelt alapbér;
    • alapbéren felüli teljesítmény bónusz;
    • havi Cafateria juttatás;
    • kiemelt útiköltség térítés;
    • stabil vállalati háttér, modern munkakörnyezet, jó csapat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Minőségbiztosítás
  • Műszakvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8400 Ajka

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek

Önéletrajz