A Flex magyarországi telephelyein- Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten és Gyálon- közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

A sárvári gyáregységünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Műanyag fröccsöntő mérnök (medical területre)

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Új termékek fejlesztésének és bevezetésének támogatása
  • A termelési hatékonyság növelése költségtakarékossági programok kezdeményezésével
  • A fröccsöntési folyamatokban előforduló hibák elemzése és megoldása
  • A fröccsöntő gépek és berendezések beállításának kezelése
  • Az új fröccsöntő szerszámokkal kapcsolatos megrendelések intézése
  • A fröccsöntési folyamat javítása a legjobb ciklusidő elérése érdekében
  • Aktív részvétel Kaizen és Lean projektekben
  • Társosztályokkal való együttműködés

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • Mérnök végzettség (műanyagos szakirány előny)
  • Magas szintű ismeretek műanyag fröccsöntési folyamatokban, 3-5 év releváns munkatapasztalt
  • Tisztatéri fröccsöntési technológiák és orvostechnikai eszközök gyártásának ismerete
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Magyar illetve angol (középfokú) nyelvtudás
  • Lean, 6Sigma tapasztalat

Olyan kollégát keresünk, aki:

  • Intenzíven együttműködő
  • Ügyfélközpontú
  • Képes a felelősségi körébe tartozó feladatok fegyelmezett megvalósítására
  • Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt
  • Töretlen versenyszellemű

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Sárvár

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.