Karsai Pécs Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Műanyag fröccsöntés gépbeállító

A Karsai Pécs Kft. a székesfehérvári székhelyű Karsai Műanyagtechnika Holding Zrt. pécsi tagvállalata. A Karsai cégcsoport közel 30 éves tapasztalattal rendelkezik a műanyag feldolgozás területén és 8 tagvállalata van Európa két országában (Magyarország, Románia).
Üzletpolitikánkhoz tartozik a folyamatos korszerűsítés és modern technológiák bevezetése mellett, a napról napra növekvő vevői igények kielégítése, hatékony termelési rendszer fejlesztése és a minőségre való összpontosítás is.

Főbb feladatok, munkák:

  • Műanyag fröccsöntő gépek üzemeltetése, felügyelete
  • A termelési terv szerinti gyártás előkészítése, gyártástechnológia szerinti gyártási paraméterek beállítása
  • Szerszámcserék szakszerű végrehajtása
  • Szerszámok időszakos tisztítása, alapvető karbantartása
  • A gyártás folyamatos ellenőrzése, a munkatársak által jelzett problémák megoldása
  • A termelés folyamatos és zavartalan lebonyolítása minőségi és mennyiségi tekintetben a termelési tervek alapján
  • Tartozékok, termelési segédeszközök és berendezések karbantartásának, kezelési utasításainak betartása
  • A termék minőségének folyamatos figyelése, hiba okainak kivizsgálása és javaslattétel kiküszöbölésére
  • Meghibásodások regisztrálása és kisebb hibaelhárítások elvégzése
  • Együttműködés a mérnöki személyzettel a szerszámpróbák, próbagyártások során
  • Munkához kapcsolódó adminisztráció vezetése
  • Biztonsági előírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műanyagipari gépbeállítóként szerzett tapasztalat.
  • Hidraulikus rendszerek ismerete.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office programok).
  • Tanulási hajlandóság.
  • 3 műszakos munkarend vállalása.
  • Jó problémamegoldó készség.
  • Nyitottság, rugalmasság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műanyagipari fröccsöntésben gépbeállítóként szerzett tapasztalat.
  • Jó műszaki érzék.
  • Problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő alapbér
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Ingyenes (munka) szállás biztosítása 50 km-nél távolabbi lakhely esetén.
  • Szakmai fejlődés lehetősége, változatos feladatokkal
  • Családbarát munkakörnyezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Pályakezdőket, pályamódosítókat is szívesen alkalmazunk, ingyenes oktatást biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Szakmai tréningek, Lakhatási támogatást biztosító ajánlat

Munkavégzés helye:

7630 Pécs, Finn utca 1.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.