Az ICT igazgatóság a KBC magyarországi érdekeltségei számára biztosít magas színvonalú informatikai megoldásokat. Megtervezzük, kialakítjuk és üzemeltetjük a Bankcsoport informatikai rendszerét. A Közép-európai adatközpontunk magas színvonalú adatközpont szolgáltatásokat nyújt a közép-európai (Csehország, Szlovákia, Belgium, Írország) KBC Group szervezetek számára.

ms sql rendszergazda

Főbb feladatok

  • MS SQL szerverek, adatbázisok üzemeltetése, karbantartása
  • Konfigurálás, mentések , helyreállítások, változások kezelése
  • Teljesítmény hangolás, monitoring

Munkakör betöltésének feltételei

  • MSSQL ismeretek , AlvaysOn, Backup
  • Alapvető hálózati ismeretek
  • Nyitottság más technológiák megismerésére, (üzemeltetésére ?)
  • felsőfokú informatikai végzettség
  • minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • angol nyelv középfokú ismerete

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Linux felhasználói ismeretek
  • ELK üzemeltetési ismeretek
  • Jártasság shell scriptek írásában
  • Redis üzemeltetői ismeretek
  • RabbitMq üzemeltetési tapasztalat
  • Elasticsearch DSL ismerete
  • xml/json adatcsere szabványok alapszintű ismerete
  • Secutity/Performance monitoringban szerzett jártasság

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1095 Lechner Ödön fasor 9.