IT Services Hungary Kft. (IT SERVICES HUNGARY KFT)

Fejlesztő - MS BI (Budapest) 1

Mi lenne a Te feladatod?

  • Adatintegrációs megoldások, elemzési adatbázisok és reporting követelmények végrehajtása MS BI Stack segítségével
  • MS SQL Server DWH megoldások tervezése és karbantartása
  • Architektúrával kapcsolatos kérdésekben való tanácsadás az ügyfél számára
  • Fejlesztői csapat irányítása
  • Közreműködés az operatív MS BI megoldások üzemeltetésében

Ha mindezzel rendelkezel,

  • 1,5-5 éves tapasztalat hasonló területen
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • A következő technológiák ismerete:
    • MS BI Stack, MS-SQL Server
  • ER modellezés

Előnyt jelent:

  • .NET, C#, Sharepoint

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.