Mozigépész

FELADATOK:

  • mozgóképvetítés - műsorrendi és különvetítések,
  • kópiamozgások (drive-ok is) követése,
  • vetítő- és hangosító berendezések üzemeltetése
  • teljes gépház és géppark felügyelete,
  • karbantartások ellenőrzése - jelenlét a rendszeres karbantartásokon, elvégzett munka ellenőrzése és igazolása,
  • hibabejelentések készítése, hibaelhárítások megszervezése, a hibaelhárítás nyomon követése és igazolása,
  • gépnaplók vezetése,
  • rendezvények hang- és vetítéstechnikájának kezelése, technikai felügyelete és lebonyolítása,
  • teljeskörű adminisztráció

ELVÁRÁSAINK:

  • biztos felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete,

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.