Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
NAGY ÉS FIAI KFT.
  • A Nagy és Fiai Kft. 1991 óta, azaz immáron több mint 25 éve foglalkozik vegyes termékkörű nagykereskedelemmel, ez a kereskedelem elektromos autók, munkavédelmi felszerelések forgalmazását, tisztatéri megoldásokat és outsourcingot is magában foglal. Emellett vállalatunk olyan, más kereskedelmi területen is tevékenykedik, mint a nyomdaipar vagy a PR.

  • Mozgó Értékesítő

    Főbb feladatok, munkák:

      BirdieCar elektromos teher, kisteherautók, buszok, személyszállítók, golf és off-road autók értékesítése megyei szinten

      Ügyfélkapcsolati (CRM) rendszer folyamatos aktualizálása,

      Értékesítési lehetőségek maximalizálása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Kiváló kommunikációs kapcsolatteremtő készség

      Dinamikus lelkes hozzáállás a munkához,

      Minimum 3 éves értékesítésben szerzett tapasztalat,

      B kategóriás jogosítvány

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Főiskolai végzettség

      Angol nyelvtudás

      Gépjármű értékesítésben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      Teljes munkaidő

      Fix alap + jutalék

      Laptop, mobiltelefon

      Céges autóhasználat

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Online értékesítés
    • Telefonos értékesítő
    • Gyártás, Termelés
    • Gyártás, Termelés vezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér,céges autó,mobiltelefon

    Pályázatához kérjük csatolja fényképes önéletrajzát

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Mozgó Értékesítő
    • Hirdető cég: NAGY ÉS FIAI KFT.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Pest megye
    • Feladatok: BirdieCar elektromos teher, kisteherautók, buszok, személyszállítók, golf és off-road autók értékesítése megyei szintenÜgyfélkapcsolati (CRM) rendszer folyamatos aktualizálása,Értékesítési lehetőségek maximalizálása
    • Elvárások: Kiváló kommunikációs kapcsolatteremtő készségDinamikus lelkes hozzáállás a munkához,Minimum 3 éves értékesítésben szerzett tapasztalat,B kategóriás jogosítvány
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér céges autó mobiltelefon
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-02-13
    Állás, munka még: NAGY ÉS FIAI KFT.>