Vita Stilo Hungary Kft.
Cégünk Magyarország piacvezető glutén-, laktóz-, cukormentes cukrászüzeme, sok finom és egészséges cukrászati terméket gyártunk, szeretünk kisérletezni új termékekkel, szeretjük a minőségi alapanyagokat és termékeket, minden dolgozónk véleményére, ötletére nyitottak vagyunk.
Csatlakozz hozzánk

Mosogató / takarító

pozícióba!

Feladatok:

    Budapest, XIV. kerület, Zuglóban lévő glutén-, laktóz-, cukormentes cukrászüzembe keresünk mosogató/takarító kollégát. 8 órás munkavégzés, 8 órás, bejelentett munkaviszony, szabadsággal, betegszabadsággal elszámolva. Feladatok: napi takarítási előírások ( hűtők, felületek, polcok, általános takarítás) és mosogatási munkálatok elvégézése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Jó csapatmunkás, kitartó, fiatalos, lendületes

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Szakmai területen végzett tapasztalat, jártasság előnyt jelenthet.

Amit kínálunk:

    Fiatalos felfogású csapat vagyunk korosztályi határok nélkül

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1142 Budapest, Balázs park 12.