EZER ÍZ KFT.
  • Cukrászdánk 2013. októbere óta nyitva tart, mára sikeres üzletté vált.
  • Az elmúlt két hónapban másfél hetet leszámítva végig nyitva voltunk, megtartva kollégáink munkahelyét.
  • MOSOGATÓ - KISEGÍTŐ

    Főbb feladatok, munkák:

      Szinvonalas cukrászdánkba keresünk MOSOGATÓ - KISEGÍTŐ KOLLÉGÁT főállású munkakörbe Csepel központjába.

      JELENTKEZNI SZEMÉLYESEN LEHET FÉNYKÉPES SZAKMAI ÖNÉLETRAJZZAL 2020. 05. 19-én, 9:00 -17:00 ÓRA KÖZÖTT A CUKRÁSZDÁBAN.

      Feladatok:

      - mosogatás ipari mosogatógéppel

      - takarítás

      - egyszerűbb cukrászati munkák elvégzése,

      Elvárások:

      • munkához való pozitív hozzáállás,

      • megbízhatóság, önállóság

      • pontos, alapos munkavégzés

      - gyakorlat nem szükséges, könnyen betanulhatóak a feladatok

      Amit kínálunk:

      - heti 4-5 nap munkavégzés

      - a cukrászda hétvégén is nyitva van, hétvégi napokra is eshet a munkavégzés

      - Próbaidőre nettó 1000 Ft-os órabér,

      . Próbidő után 1200 Ft/ óra.

      - volánbusz bérlet támogatás

      - 3 hónap után jelentős kedvezmények a sütemények, torták, fagyi árából

      - légkondícionált, modern, világos cukrászüzem

      - fiatal csapat, jó légkör, biztos munkahely.

      JELENTKEZNI: 2020. 05. 19-én KEDDEN A CUKRÁSZDÁBAN 9:00-17:00 ÓRA KÖZÖTT FÉNYKÉPES SZAKMAI ÖNÉLETRAJZZAL SZEMÉLYESEN.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - munkához, kollégákhoz való pozitív hozzáállás

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Betanított munka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1211 Budapest, II. Rákóczi Ferenc utca 144.

    - fényképes szakmai önéletrajz - A SZEMÉLYES MEGJELENÉSKOR HOZZA MAGÁVAL!