Piacvezető telekommunikációs partnercégünk részére keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Monitoring Engineer

Ha szívesen csatlakoznál dinamikusan bővülő csapatukba és szereznél tapasztalatot Public Cloud technológiával, akkor várjuk jelentkezésed.

Feladatok:

  • Feladatod lenne a cég Cloud szolgáltatásainak monitorozását, üzemeltetését és karbantartását menedzselni
  • Továbbá új vagy bővített monitorozó beállítások felkutatása, támogatva a Cloud üzemeltető csapatot a folyamatosan fejlődő és bővülő SLI/SLO mérésekkel
  • Az új és meglévő monitorozó eszközök karbantartásának menedzselése, lehetővé téve a cég Cloud Operations platformjának megbízhatóságát és hatékonyságát teljes szélességében
  • A meglévő monitoring rendszer és a kapcsolódó eszközök frissítésének és felülvizsgálatainak koordinálása
  • Az Írországi és Kínai SRE architect csapattal való együttműködés
  • A telepített ellenőrző eszközök használatában és karbantartásában támogatás és tanácsadás biztosítása a Cloud Service Center üzemeltető csapatának

Elvárások:

  • Legalább 2 év monitorozással kapcsolatos tapasztalat. Preferált területek: Infrastruktúra, Alkalmazás vagy Hálózat és biztonság
  • Tapasztalat nagy skálázhatóságú rendszerek, OpenStack és halózati karbantartásában
  • Legalább egy szkriptnyelv ismerete, mint python, bash, vagy JavaScript
  • Középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások
  • Piacvezető multinacionális telekommunikációs cégnél professzionális karrierlehetőség
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület