PETRUS ÉS PETRUS BT.

MOL Shop eladó/ Töltőállomás kezelő

Feladatok:

    Nagy forgalmú XIV kerületi Mol töltőállomás, shop eladó, kútkezelő munkakörbe keres kommunikatív munkatársat, azonnali kezdéssel.

    Az ideális jelölt: barátságos, munkájára és környezetére igényes.

    Feladatkör: vásárlók kiszolgálása, vásárlói elégedettség növelése, rend- tisztaság fenttartása,8-12 órás műszakban.
    Amit kínálunk: rendezett munkajogi feltételek, kiváló munkakörülmények, beiskolázások, átképzések.

    Juttatás: alap + pótlékok + borravaló + jutalék.

    Ha egy jó hangulatú csapatban hosszú távú munkát szeretnél, akkor várjuk fényképes önéletrajzodat!

Az álláshoz tartozó elvárások:

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Üzemanyag kúti gyakorlat.

Amit kínálunk:

    rendezett munkajogi feltételek,

    kiváló munkakörülmények,

    beiskolázások,.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1143 Budapest, Hungária körút 83-85.