Modulgazda

MVM EÉ Ügyfélkapcsolati Kft.

Budapest vagy távmunka

Elvárt technológiák
SAP MS OFFICE
A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Modulgazda

Feladatok

  • SAP IS-U, illetve 3rd party rendszerek moduljai esetében szakmai támogatás nyújtása szakterületek részére
  • SAP IS-U és 3rd party rendszerek, alkalmazások, modulok esetén a folyamatok, informatikai rendszereinek fejlesztésének, optimalizálásának kezdeményezése és közreműködés azok megvalósításában
  • Konzultáció és képviselet a Társaságcsoporton belül (szakterületek, szakértők, modulgazdák), és a külső partnerekkel folytatott egyeztetéseken (IT tanácsadók)
  • Felmerülő problémák elemzésével megoldási javaslatok kidolgozása, a rá bízott modul/alkalmazás folyamatos monitorozása, javítási/módosítási igények kezdeményezése és a kapcsolódó folyamatvezérlő beállítások elvégzése, a modullal kapcsolatos üzemeltetési/felhasználói kézikönyv napra készen tartása
  • Az ügyfélszolgálatot érintő szervezeti teljesítmény kapcsán kitűzött célok eléréséhez operatív tevékenységek előkészítése, megvalósítása és szakmai támogatása
  • Az ügyfélszolgálat szakterületei részéről kezdeményezett fejlesztések felülvizsgálata megvalósíthatósági szempontból, üzleti igények megfogalmazása az IT szakterületek részére
  • Szakterületeken átívelő projektekben szakmai képviselet ellátása, szervezeti egységének képviselete a külső és belső ügyfelek előtt
  • Fejlesztések tesztelése, a tömeges tesztet végző tesztelői csapat támogatása
  • Hibák és új igények elemzése, rögzítése a bejelentés/hibakezelő informatikai rendszerben, szükség, jogosultság és kompetencia függvényében azonnali megoldásuk

Amit kérünk

  • Felsőfokú végzettség (BSc/MSc) vagy szakirányú OKJ szakképesítés
  • MS Office csomag magabiztos ismerete
  • Az iparágban leginkább elterjedt üzleti folyamatok és az azokhoz kapcsolódó IT alkalmazások magas szintű ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett 4-5 éves szakmai tapasztalat
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Teljesítmény és minőségorientált hozzáállás
  • Változási képesség, innováció
  • Kezdeményezőkészség, önállóság
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség
  • Folyamat- és rendszerszemlélet

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Kiváló szakmai fejlődési lehetőség az ügyfélszolgálatot támogató területen
  • Széleskörű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag: 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria
  • Áramdíj kedvezmény
  • Magán egészségbiztosítási szolgáltatás (Medicover)
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Üdülési és sportolási lehetőségek, céges rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Információbiztonság
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
Modulgazda