ORBICO HUNGARY Kft.
  • Az Orbico Dél- és Kelet-Európa vezető disztribútor vállalata. Jelenleg 20 országban, 6000 kollegánk dolgozik azon, hogy a világ 200 legismertebb globális és helyi márkái eljussanak a fogyasztókhoz.

    Magyarországi leányvállalatunknál megnyílt egy új pozíció, melynek betöltésére eredményorientált, lézerfókuszú, képzett, kiváló értékesítési vénával rendelkező kollégát keresünk DURACELL márkánk képviseletére.

  • Modern Trade Key Account Manager

    Főbb feladatok, munkák:

      • a Duracell márka képviselete a modern trade csatorna partnereknél
      • az éves értékesítési terv elkészítése és kivitelezése, nyomon követése
      • termékek listázása, árképzés, polci kihelyezések alakítása
      • bolti megjelenés tervezése és kivitelezése
      • folyamatos árukészlet biztosítása, a készlethiány minimalizálása
      • éves tárgyalások előkészítése, levezetése
      • negyedéves/havi értékesítési tervek prezentálása az értékesítési csapatnak
      • kapcsolattartás a Duracell márka vezetőivel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • 3-5 év Key Account menedzseri tapasztalat modern trade csatornában
      • non-food termékek értékesítésben szerzett tudás és kapcsolatrendszer
      • magabiztos, kommunikációs szintű angol nyelvtudás
      • kiváló prezentációs készség
      • erős értékesítési véna, képzett tárgyalástechnikai ismeret
      • problémamegoldó attitűd
      • magas fokú önállóság
      • erős felhasználói szintű Excel, PowerPoint ismeret
      • B kategóriás jogosítvány

    Amit kínálunk:

      • versenyképes juttatási csomag (fix bérezés, bónusz, cafetéria)
      • gépjármű és az ezzel kapcsolatos költségek teljes megtérítése
      • laptop, mobiltelefon
      • előre lépési lehetőségek a további négy divízióinkon belül is
      • képzések, vállalati tréningeken való részvétel
      • kedvezményes vásár az általunk forgalmazott termékekből

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Key Account Manager
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    1138 Budapest

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, céges autó, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Kérem töltse fel angol nyelvű önéletrajzát!