Csatlakozz hozzánk

Modell

pozícióba!

Céges ügyfeleink részére divatanyagokat, illusztrációkat fotózunk magazinok, weboldalak számára, divatcégeknek készítünk katalógusokat, üzleteknek reklámfotókat, molinókat, flyereket. Stúdiónk az évek során számos hazai céggel dolgozott együtt, ismerté válásában működött közre egy-egy meghatározó megjelenéssel, kapcsolatokkal, partnerekkel.

Főbb feladatok, munkák:

Modelleket keresünk folyamatban lévő divatfotózás projektünkhöz – esküvői ruha, koszorúslány ruha, öltöny, szmoking, estélyi ruha, menyecske ruha, esküvői kiegészítők, cipők ékszerek, hajdíszek fotózása – a fotózás 2021 tavaszán /március, április/ lesz Budapesten).

Az álláshoz tartozó elvárások:

Modellkedéssel foglalkozó, illetve foglalkozni akaró embereket keresünk, akik elszántak, valamint még nem igazán gyakorlott tehetségek jelentkezését is szívesen vesszük, tapasztalat nélkül.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Küldj egy bemutatkozó levelet magadról:
Ebben szerepeljen a neved, ki vagy (amit szeretnél elmondani magadról), és miért szeretnél, szeretsz modellkedni, fotózni. Van e tapasztalatod, ha igen referenciaképeket, tesztfotókat csatolj.
Kérünk, hogy csatolj az e-mailhez 1-2, olyan teljes alakos friss fényképet, melyen az arcod látszik.
Kérjük, hogy add meg a telefonszámodat.
A bemutatkozó jelentkezéseket március 10.-ig küldd el a lent megadott emailcímre.

A jelentkezőkkel e-mailben vesszük fel a kapcsolatot.

Amit kínálunk:

Egész napos elfoglaltság, 10 órától - 19 óráig tart a munkalehetőség.
Egyszeri fotózás, amely hosszú távú együttműködéssé alakulhat.
Fizetés: 20.000-35.000 Ft
Professzionális fotóstúdióban történik a fotózás, neves fotós, sminkes, fodrász, asszisztencia közreműködésével.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Fotózás
  • Host, Hostess

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmi munka

Munkavégzés helye:

1075 Budapest

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!