Samsung mobiltelefon üzletágát képviselő,
Magyarországi hálózata munkatársat keres

Mobiltelefon szerviztechnikus

munkakörbe, budapesti márkaboltjába

    Szeretnél egy profi, innovatív és fiatalos csapatban dolgozni?

    A Strong & Unique Kft., Samsung Experience Store üzletágának csapatában lehetőséged lesz az önmegvalósításra, szakmai fejlődésre és ezek által személyes karriercéljaid elérésére.

    Ha szeretsz emberekkel foglalkozni és a folyamatosan változó világunkban egy biztos csapat tagja szeretnél lenni, akkor jelentkezz.

Feladatok:

  • Mobiltelefonok és tabletek bevizsgálása, hibafelmérése
  • Mobiltelefonok és tabletek garanciális és garancián túli szakszerű javítása
  • Szükséges alkatrész igények felmérése
  • Közreműködés a folyamatos szervizfejlesztésben
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmas hozzáállás, vevőorientált fellépés
  • Nyitottság az új ismeretek megszerzésére
  • Hatékony, felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • Adminisztráció

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Műszaki / Elektronikai végzettség előnyt jelent
  • Informatikai ismeretek, tapasztalatok előnyt jelentenek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Szisztematikus gondolkodás
  • Precizitás
  • Jó kézügyesség
  • Készség a csapatmunkára
  • MS Office ismeretek

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

  • Innovatív, fiatal és támogató csapat tagja lehetsz
  • Fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra
  • Versenyképes jövedelemre tehetsz szert
  • Teljes munkaidős foglalkoztatásban részesülsz
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Szerviztechnikai képzések

    Cégünk értékeli az emberekben rejlő sokféleséget és hiszünk benne, hogy sokszínű csapatokkal sikeresebben és hatékonyabban tudunk működni. Célunk, hogy olyan elfogadó közeget teremtsünk, ahol senkit nem ér hátrányos megkülönböztetés neme, kora, kulturális háttere vagy éppen szexuális orientációja/identitása miatt.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest