Cégünk a Noteltrade Kft. 2012 óta foglalkozik mobiltelefonok, tabletek és notebookok javításával illetve adás-vételével. Az egyszemélyes cégtől indulva már lassan húsz főre bővült csapatunk. Debrecenben egy, Budapesten két üzletünk van jelenleg. A csapatunkban, lehetőséged lesz az önmegvalósításra, szakmai fejlődésre és ezek által személyes karrier céljaid elérésére.
Ha szeretsz emberekkel foglalkozni és a folyamatosan változó világunkban egy biztos csapat tagja szeretnél lenni, akkor jelentkezz.

Mobiltelefon szerviztechnikus

Feladatok:

  • Mobiltelefonok és tabletek bevizsgálása, hibafelmérése
  • Mobiltelefonok és tabletek garanciális és garancián túli szakszerű javítása
  • Szükséges alkatrész igények felmérése
  • Közreműködés a folyamatos szerviz fejlesztésben
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmas hozzáállás, vevőorientált fellépés
  • Nyitottság az új ismeretek megszerzésére
  • Hatékony, felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • Adminisztráció

Téged keresünk, ha:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Műszaki / Elektronikai végzettség előnyt jelent
  • Szakmában szerzett tapasztalat 1-3 év
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Szisztematikus gondolkodás
  • Precizitás
  • Jó kézügyesség
  • Készség a csapatmunkára
  • MS Office ismeretek

Miért dolgozz nálunk?

  • Innovatív, fiatal és támogató csapat tagja lehetsz
  • Fejlődési lehetőséget biztosítunk számodra
  • Versenyképes jövedelemre tehetsz szert
  • Teljes munkaidős foglalkoztatásban részesülsz
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Amit elvárunk:

  • társalgási szintű aktív angol nyelvtudás
  • középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • műszaki beállítottság
  • Apple termékek ismerete
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • megbízhatóság

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Szakmai önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével, várjuk!