Mobiltelefon szerelő

Szívesen dolgoznál a legújabb mobilkommunikációs eszközökkel egy innovatív környezetben, ahol elsők között találkozhatsz a legújabb készülékekkel?

Ha igen, itt a helyed!

FELADATAID:

  • beérkezett készülékek diagnosztizálása, hibakeresés
  • mobiltelefonok modul szintű javítása, alkatrészek cseréje
  • a javítási munkálatok adminisztrációja
  • gyártói szoftverek kezelése

NÁLUNK A HELYED, HA:

  • érdeklődsz műszaki dolgok iránt
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod van
  • összeszerelésben, egyedi gyártásban szerzett tapasztalatod van
  • megbízható számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel (gyakorlott Windows felhasználó vagy)
  • érdekel a mobiltelefonok világa
  • zsigereidben van a bütykölés
  • szeretnél egy folyamatosan fejlődő iparágban dolgozni
  • jó problémamegoldó készséged van

Előnyt jelent az elektronikai vagy mechanikai műszerész esetleg mechatrotechnikusi végzettség!

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • 1 műszakban, hétfőtől- péntekig tartó munkavégzés (08:00-16:30)
  • belépéskor átfogó szakmai képzés
  • karrierszintek; szakmai/megszerzett tapasztalat alapján differenciált, versenyképes alapbér + prémium rendszer
  • modern munkakörülmények és kiváló csapat vár rád
  • akár azonnali munkakezdés
  • cafetéria: szép kártya, vagy készpénz
  • dolgozói kedvezmény mobiletelefonok javítására
  • céges rendezvények
  • szociális támogatások lehetősége
  • cégen belül elérhető büfé, étkező
  • munkába járási támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Műszerész

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budaörs /Budapest VIII. kerület / Budapest XII. kerület

Tapasztalt szakemberek mellett PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!