Az 1991-es alapítása óta folyamatosan fejlődő és bővülő létszámmal működő R&R Software Zrt. Magyarország egyik meghatározó üzleti alkalmazásfejlesztő cége. Elektronikus kereskedelem (Vállalati mobilitások) csoportunkba keresünk egyedi rendszerek mobilalkalmazás-fejlesztéséhez Android fejlesztő munkatársat.

Mobil platform fejlesztő (Android)

Főbb feladatok, munkák:

    • Saját fejlesztésű mobil üzleti alkalmazás fejlesztésében, megrendelőink egyedi igényei alapján történő továbbfejlesztési projektekben való részvétel
    • Alkalmazásra vonatkozó hibabejelentések kivizsgálása és javítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú informatikai végzettség (utolsó éves egyetemi, nappalis hallgatók jelentkezését is várjuk)
    • Android fejlesztési tapasztalat
    • Android Studio ismerete
    • GIT rendszer ismerete
    • Aktív középfokú angol nyelvtudás
    • Gyakorlatias hozzáállás, rendszerszemlélet, precíz és igényes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • SQL tapasztalat (DB2 és/vagy Oracle és/vagy MSSQL adatbáziskezelő rendszer ismerete)
    • C# vagy iOS (SWIFT 4) alkalmazás fejlesztési tapasztalat
    • CI / CD vagy teszt automatizálás területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Barátságos, fiatalos munkakörnyezet segítőkész kollégákkal
    • Versenyképes fizetés
    • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
    • Rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1038, Budapest, Ráby Mátyás utca 7.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes, részletes magyar nyelvű önéletrajzát!