A WebEye Telematics Group az európai telematikai piac egyik meghatározó szereplője. Teljeskörű telematikai szolgáltatást nyújtunk az ügyfeleink számára, mint például on-line járműkövetés, vezetési stílus elemzés, elektronikus útdíj fizetés.

Fejlesztőink folyamatosan találkozhatnak izgalmas szakmai kihívásokkal a beágyazott fejlesztéstől a webes API-kon át a mobil felületekig.

Várjuk jelentkezésedet bővülő csapatunkba

Mobil alkalmazás fejlesztő

munkakörben.

Amit kínálunk:

  • A legújabb mobil technológiák használata
  • Változatos fejlesztési feladatok, nemzetközi üzleti környezetben
  • Rugalmas, jó hangulatú csapatmunka Scrum módszertannal
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Izgalmas szakmai kihívások
  • Kreatív, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés

Amit kérünk:

  • Natív Android vagy Cross Platform Mobile fejlesztési tapasztalat
  • Core Android API-k, keretrendszerek, UI stílusok és paradigmák ismerete
  • Kódminőség iránti elkötelezettség
  • Nyitottság és igény a folyamatos tanulásra és csapatmunkára

Előnyöd van, ha

  • Android JetPack komponensek ismereteid vannak (elsősorban: Architecture, Behavior Components)
  • iOS fejlesztési tapasztalatod van, akár natív, akár cross platformon
  • server oldali API fejlesztési tapasztalatod van C#-ban
  • többéves szakmai tapasztalattal rendelkezel

Munkavégzés helye:

  • 2151 Fót, East Gate Business Park
  • 6729 Szeged, Szabadkai út 7
  • távmunka

Egyéb juttatások:

  • cafeteria, nyelvtanulás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Fót, Szeged