ISO-SZER Kft.

ISO-Szer Építőipari, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft komplex ipari megoldásokat nyújtó, MOL tulajdonú vállalat.
Jelenleg a következő pozícióba keresünk munkatársat:

Minősített Hegesztő

Feladatok:

  • Acélszerkezetek, idomok, csővezetékek, készülékek hegesztése
  • Műszaki és minőségi elvárások betartása
  • A használatba adott gép és ehhez kapcsolódó munkaeszközök szakszerű üzemeltetése, kezelése, a napi karbantartásuk elvégzése, a terv szerinti, illetve a szükségessé váló javításuk szabály szerinti jelzése

Elvárások:

  • Hegesztő szakmunkás végzettség
  • 18. életévét betöltött személy legyen
  • Érvényes minősítés 141/111 (AWI/ Bevont elektródás kézi ívhegesztés, bázikus elektródával)
  • min. 3 éves hegesztői pozícióban eltöltött szakmai tapasztalat
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Pontosság
  • Önállóság
  • Igény esetén vidéki, külföldi munkavégzésre való hajlandóság

Előny:

  • Tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány megléte
  • Személyi SCC tanúsítás megléte
  • Melegszilárd acélokra érvényes minősítés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, magas éves cafeteria keret, bejárási költségtámogatás
  • Hosszú távú lehetőség egy stabil, folyamatosan fejlődő hazai cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Paks

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.