Trenkwalder Kft.

Építőiparban tevékenykedő, folyamatosan bővülő partnerünk számára keresünk munkatársat Minőségügyi vezető pozícióba.

Minőségügyi vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Integrált irányítása rendszer (IIR) üzemeltetése (ISO9001/ ISO14001/ ISO 45001/
  • ISO 50001)
  • Fejlesztési tervek elkészítése és implementálása IIR követelményeknek megfelelően
  • A szabványok és a jogszabályi követelményeknek történő megfelelés biztosítása
  • A minőség tudat fejlesztése és erősítése a teljes szervezeten belül
  • Vevői reklamációk és igények kezelése a tárosztályokkal együttműködve
  • A Minőségügyi osztály (mérnökök, technikusok, sori ellenőrök) irányítása, fejlesztése és feladataik megszerzvezése
  • A csapat teljesítményének nyomonkövetése és riportálása
  • Gyártási terület támogatása
  • Döntés előkészítésben való támogatása a gyárigazgatónak
  • A külső/belső/termék auditok irányítása
  • Teljesítmény nyilatkozatok adatbázisának, és a teljesítmény nyilatkozatok tartalmának felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú és/vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • 1-3 év vezetői tapasztalat minőségirányítás területen
  • Legalább 3-5 év tapasztalat minőségirányítás területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vezető és/vagy belső auditori végzettség ISO9001/ ISO14001/ ISO 45001 szabványok esetében
  • Minőségirányítási eszközök (PDCA, Control plan, 8D, stb.) gyakorlati alkalmazásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes bérezés,bónusz, bejárási támogatás
  • Nyelvtanulás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Újhartyán