Kiemelkedő minőségű precíziós alkatrészek gyártásával foglalkozó 50 éves múlttal rendelkező Sangjin Micron vállalat, a 15 éve Magyarországon lévő jászfényszarusi gyáregységének új  beruházásához keres munkatársat az alábbi munkakörre:

Minőségügyi vezető

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Kiadott Minőségügyi feladatok elvégzése
  • Minőségi riportok előkészítése
  • Vevői/Beszállítói követelmények ismerete, hibák folyamatos kezelése, azok megszüntetésére való törekvés és együttműködés
  • Folyamatos kapcsolattartás a gyártás, raktár stb. kollégákkal és vezetőséggel
  • Belső- külső reklamáció kezelésében való aktív részvétel
  • Minőségellenőrök munkájának támogatása
  • Minőségellenőrök HR adminisztrációjának vezetése / szabadság kérelem, jelenléti ív
  • Mérőműszerek nyilvántartása és megfelelőségének figyelemmel kísérése / állapot, kalibráció érvényessége
  • Ellenintézkedések foganatosítása, bevezetése, reklamációkezelés
  • Laboratórium koordinációban való részvétel
  • Vevői követelmények kezelésében való támogatás
  • ISO szabványok előírásainak megfelelően történő munkavégzés, annak fejlesztésében való támogatás, auditra való felkészülés és az auditon való részvétel

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség
  • Műanyagiparban szerzett tapasztalat
  • Méréstechnikában való jártasság
  • ISO/IATF követelmények ismerete
  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Havi jelenléti bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Minőségbiztosítási mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

5126 JÁSZFÉNYSZARU, . hrsz. 2535/13.

Az Önéletrajzokat angol és magyar nyelven kérem csatolni.