Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Piacvezető, a gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. legmodernebb technológiával felszerelt újonnan nyíló debreceni plazmaferezis centrumába

MINŐSÉGÜGYI TERÜLETRE GYÓGYSZERÉSZ

munkatársakat keres.

FELADATAI:

  • A centrumban zajló folyamatok szabályszerű működésével kapcsolatos minőségbiztosítási feladatok ellátása
  • A centrum minőségbiztosítási rendszerének működtetése és ellenőrzése
  • Hatósági rendeletek és kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete, betartatása és ellenőrzése
  • Minőségbiztosítási dokumentumok elkészítése, ellenőrzése
  • Személyzet számára GMP oktatás tartása

elvárások:

  • Felsőfokú gyógyszerész végzettség
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiemelkedő precizitás és szabálykövetés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Szakmai megbecsültség, hosszú távú stabilitás, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás

előnyt jelent:

  • Gyógyszergyártásban, minőségügyi területen szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Debrecen

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk 2017. február 28.–ig „MINŐSÉG VEZETŐ-DEBRECEN” jeligére!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Plazmaszolgálat Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Minőségügyi területre gyógyszerész
  • Hirdető cég: Plazmaszolgálat Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: A centrumban zajló folyamatok szabályszerű működésével kapcsolatos minőségbiztosítási feladatok ellátása A centrum minőségbiztosítási rendszerének működtetése és ellenőrzése Hatósági rendeletek és kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete, betartatása és ellenőrzése Minőségbiztosítási dokumentumok elkészítése, ellenőrzése Személyzet számára GMP oktatás tartása
  • Elvárások: Felsőfokú gyógyszerész végzettség Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban Kiemelkedő precizitás és szabálykövetés
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.02.17