MINŐSÉGÜGYI TECHNIKUS

(Kecskemét VAGY Eger)

Rólunk

A TRIGO 1997-es alapítása óta nyújt professzionális minőségügyi megoldásokat elsősorban a járműgyártó ipar és a gyártási szektor vezető szereplői számára.
A nemzetközi nagyvállalat több mint 5000 szakemberével 4 kontinens 20 országában nyújt széles körű minőségellenőrzési és minőségmenedzsment szolgáltatásokat a beszállítói lánc valamennyi tagja számára. Hiszünk abban, hogy céljainkhoz és a fenntartható sikerhez a tehetségen és teljesítményen keresztül vezet az út.
Ha szeretnél dinamikusan fejlődő csapatunk tagja lenni, csatlakozz a TRIGO-hoz!

Feladatok:

  • Partnerek folyamatos informálása a náluk végzett tevékenységekről
  • Mérnökökkel történő napi szintű kapcsolattartás
  • Munkautasítás készítése, jóváhagyatása, oktatása
  • Részvétel a napi belső megbeszéléseken
  • Futó munkák ellenőrzése, felügyelete
  • Munkák szakmai irányítása, folyamatos felügyelete, fejlesztése
  • Belső és külső reklamációk, nem megfelelőségek kezelése, követése
  • Munkákhoz szükséges eszközök, segédanyagok biztosítása

    Elvárások:

  • Középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Minőségügyi technikák alapvető ismerete
  • Mérnöki alapelvek ismerete
  • Autóipari szakmai tapasztalat előny
  • Számítástehcnikai ismeretek
  • Folyamatszemlélet
  • Jó szervezőkészség
  • Jó kommunikációs készség
  • Konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság
  • Jogosítvány és saját gépjármű elvárás

  • Amit kínálunk:

  • Hosszú távú karrierlehetőség a világ első számú minőségügyi szolgáltató csoportjánál
  • Stabil vállalat, kihívásokkal teli környezet
  • Versenyképes juttatási csomag: alapbér, éves bónusz, cafeteria, bejárási támogatás
  • Munkavégzés helye: országosan
  • Munkába állás kezdete: azonnal

    Hogyan jelentkezz, és mi történik ezután?
    Amennyiben jelentkezéseddel megtisztelsz minket, a folyamat következő részeként telefonon is felvesszük veled a kapcsolatot, ezután egy személyes találkozásra invitálunk. Kölcsönös szakmai szimpátia esetén örömmel látunk a csapatunkban!

    Ha a fentiek felkeltették az érdeklődésed vagy kérdésed van hozzánk, keresd bátran Németh Gergely kollégánkat a „Jelentkezem” gombon keresztül!