Szeretnél részt venni Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő elektromos autó akkumulátorait gyártó vállalatának felépítésében? Szívügyed a fenntartható fejlődés és a környezet védelme? Hiszel abban, hogy az elektromos autózásé a jövő?

Csatlakozz hozzánk komáromi zöldmezős beruházásunk második üteméhez!

AZ SK Group a Fortune magazin az 500 legjelentősebb cég listáján szerepelteti. Legújabb leányvállalata a komáromi SK Battery Manufacturing Kft. évente több mint, 250.000 elektromos autót fog ellátni kiváló teljesítményű akkumulátorokkal. Cégünk az egyik legjelentősebb európai autógyártó beszállítója.

A legmodernebb környezetvédelmi elvárásoknak megfelelő, csúcstechnológiára épülő gyárunkban mindenki megtalálhatja jövőbeli számításait!

Minőségügyi technikus

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér,
  • cafetéria - SZÉP kártya,
  • étkezési támogatás,
  • céges buszjárat,
  • családi támogatások,
  • tiszta téri, légkondicionált, alacsony páratartalmú munkakörnyezet,
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség.

Feladataid lesznek:

  • az alapanyagokra, valamint a félkész és késztermékekre vonatkozó minőségi jellemők vizsgálata és az ezekhez tartozó mérések elvégzése, dokumentálása,
  • riport készítése a minőségügyi problémákról,
  • aktív részvétel a belső mérési folyamatok és módszerek bevezetésében és fejlesztésében,
  • a gyártási folyamatban felmerülő minőségi problémák azonosítása, hibaanalízisben való aktív részvétel (ellenmérések elvégzése),
  • javító és megelőző intézkedések bevezetésének támogatása,
  • a vizsgálatokhoz szükséges berendezések rendszeres ellenőrzése (ICP-OES, ICP-MS, gázkromatográfia, titráló), meghibásodás esetén hibabejelentés,
  • aktív részvétel a nemmegfelelőségek kivizsgálásában, gyártási folyamatok optimalizálásában.

Téged keresünk, ha:

  • vegyésztechnikus végzettséggel rendelkezel,
  • van tapasztalatod minőségbiztosítási területen,
  • alaposan ismered a veszélyes vegyianyagokkal történő eljárásokat,
  • van tapasztalatod vegyipari elegyek mérésében,
  • szívesen dolgozol tesztberendezésekkel és mérőeszközökkel,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (PowerPoint, Excel, Word),
  • alapszinten tudsz műszaki rajzot olvasni és értelmezni (méretek, toleranciák).

Előnynek tekintjük, ha:

  • dolgoztál már laboratóriumi és/vagy tisztatéri munkakörnyezetben,
  • használtál már valamilyen vállalatirányítási rendszert,
  • ismered a minőségbiztosításhoz tartozó egyéb eszközöket, folyamatokat,
  • alapfokú angol nyelvtudással rendelkezel.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Minőségbiztosítás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Komárom

Jelentkezésedet követően toborzó kollégáink felveszik Veled a kapcsolatot.

Indítsd be még ma zöldmezős karrieredet! Mindenkinek van nálunk helye!

Munkavégzés helye: Komáromi ipari park