Samsung SDI Magyarország Zrt. partnere SHINEUNG ENERGY & ELECTRONICS CO., LTD dél-koreai tulajdonú cég már az 1980-as évektől kezdve kimagasló helyet foglal el az ázsiai elektromos alkatrészgyártásban, és most Monoron alapozza meg az európai autópiacon is a helyét.

Magyarországi telephelyünk a legkorszerűbb technikai berendezésekkel van felszerelve.

Dinamikusan fejlődő cégünk

Minőségügyi technikus

Feladatok:

  • bejövő vagy kimenőáru anyagok folyamatos mintavételes ellenőrzése különböző gépek használatával (3D hexagon, OGP, érdesség mérő, magasság mérő, tolómérő, AC-IR stb.) a vizsgálati szabvány alapján,
  • műszaki rajzolvasás/értelmezés,
  • a megvizsgált termékek minősítése,
  • a minősített termékek adatainak rögzítése a rendszerben, adminisztráció, az ellenőrzéshez kapcsolódó statisztikák vezetése.

Követelmények:

  • középfokú műszaki végzettség,
  • mérési rendszerekkel vagy hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes alapismeretek (MS Office - Excel/Word),
  • műszakos munkarend vállalása (6 – 18, 18 -06),
  • alapfokú angolnyelv-tudás.

Előnyt jelent:

  • 3D mérőgépek ismerete,
  • legalább 1 éves releváns szakmai autóipari tapasztalat alapanyag/termék ellenőrzés terén,
  • termelőüzemben szerzett tapasztalat,
  • minőségellenőrzési ismeretek, tapasztalat,
  • metrológusi végzettség, metrológia területen szerzett tapasztalat, illetve kalibrálási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem (alapbér + műszakpótlék, valamint egyéb bónuszok),
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • oktatások, képzések,
  • vállalati busz / bejárás támogatása.
  • kiváló munkakörnyezet.

Bejáráshoz

  • ingyenes buszjáratokat biztosítunk az alábbi útvonalakon:
  • Tápiószentmárton-Tápióbicske-Pánd-Káva-Bénye-Gomba-Monor
  • Monorierdő-Pilis-Nyáregyháza-Csévharaszt-Vasad-Monor

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

2200 Monor, Ipar u. 20.