IGAZÁN JÓ VAGY ABBAN AMIT CSINÁLSZ DE ÚGY ÉRZED, TÖBBET SZERETNÉL?

MI EGY IGAZÁN JÓ CÉG VAGYUNK, SOK JÓ EMBERREL ÉS NAGYON JÓK VAGYUNK ABBAN, AMIT CSINÁLUNK!

NEKED IS KÖZTÜNK A HELYED! – GYERE VELÜNK!

Német „Twinner” csoport tagjakénti gyártó, autóipari startup cégünk X. kerületi telephelyére innovatív és lendületes, közel hetven fős csapatunkba keressük azt az elszánt QM-es harcost aki szaktudásával és tapasztalatával gazdagítaná a minőségért felelős részlegünket.
Egyedi, saját fejlesztésű autóipari terméket gyártunk a világpiacra. Kreatívok vagyunk, hiszünk magunkban és hiszünk abban, amit csinálunk és hiszünk benned is! Minőségügyi technikusként soha nem unatkoznál és változatos feladataid mellett aktív részese lehetnél egy high-tech autóipari mérőműszer világméretű bevezetésének.

Minőségügyi technikus

Főbb feladatok, munkák:

    • A termelés által előállított termék megfelelőségének minősítése, méréssel történő igazolása
    • nem megfelelő alkatrészek / termékek zárolása, a zárolási, és az azt követő folyamatok
    • elindítása, felkövetése,

    • reklamációkezelés elindítása,
    • bejövő áru ellenőrzése, minősítése, átvétele,
    • az SHI által gyártott alkatrészek ellenőrzése, minősítése, átvétele,
    • az összeszerelt részegységek, termékek ellenőrzése, minősítése, átvétele,
    • kiszállítás előtti ellenőrzés elvégzése, minősítés, kiszállításra átadás,
    • a kapcsolódó formanyomtatványok töltése papíron és elektronikus formában,
    • a munkához tartozó belső levelezés folytatása, információtovábbadás a társosztályoknak
    • A sorozatgyártás felügyelete, folyamatos mérések és ellenőrzések az érvényben lévő utasítások szerint
    • a beszállított alkatrészek vizuális ellenőrzése és mérési feladatok elvégzése,
    • az elvégzett feladatok dokumentálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minőségellenőrzési vagy minőségbiztosítási területen szerzett 1-3 év tapasztalat.
    • mérésügyi tapasztalat,
    • ISO9001-14001 ismeretek
    • műszaki rajz, kapcsolási rajz ismeret
    • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés,
    • jó kommunikációs és együttműködési készség.
    • MS Office felhasználói szintű ismerete
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • fémipari tapasztalat,
    • műszaki végzettség,
    • targoncavezetői képesítés

Amit kínálunk:

    • Nálunk nem az a kérdés, hogy mekkora a bérigényed, hanem az, hogy Te mit tudsz nekünk adni azért a fizetésért amennyiért dolgozni szeretnél
    • napi szintű szakmai kihívások, hatalmas fejlődési lehetőség
    • kreatív csapat, válogatott szakemberek
    • továbbképzések
    • angol nyelvoktatás (munkaidőben)
    • hosszú távú karrierlehetőség
    • állandó nappalos műszak
    • bejárás támogatása
    • korszerű munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1103 Budapest, Gyömrői út 150.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, nyelvtanulás támogatása

Fényképes szakmai önéletrajzot