Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Székesfehérvári, autóipari, multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Minőségügyi technikus (Referenciaszám: PJ5134)

Főbb feladatok, munkák:

  • Selejt elemzések
  • Első darab jóváhagyások
  • Folyamatközi ellenőrzések
  • Reklamációkezelésben való részvétel
  • Adatszolgáltatás, riportok készítése
  • Folyamatos együttműködés a mérnökökkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Autóiparban, hasonló munkakörben szerzett pár éves releváns tapasztalat
  • ISO/TS 16949, VDA 6.3 minőségügyi technikák ismerete
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Három műszakos munkarend vállalása

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk, amennyiben megfelelő tanulmányokkal és szakmai gyakorlattal rendelkeznek!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Stabil, biztos munkahely, klassz csapat
  • Korszerű munkakörülmények, csúcstechnológia
  • Folyamatos szakmai fejlődési, tanulási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Kérjük, magyar és angol nyelvű, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kováts Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
Állás, munka még: Pannonjob Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Minőségügyi technikus (Referenciaszám: PJ5134)
  • Rövid pozíció név: Minőségügyi technikus
  • Hirdető cég: Pannonjob Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: Selejt elemzések Első darab jóváhagyások Folyamatközi ellenőrzések Reklamációkezelésben való részvétel Adatszolgáltatás, riportok készítése Folyamatos együttműködés a mérnökökkel
  • Elvárások: Középfokú műszaki végzettség Autóiparban, hasonló munkakörben szerzett pár éves releváns tapasztalat ISO/TS 16949, VDA 6.3 minőségügyi technikák ismerete Középszintű angol nyelvtudás Három műszakos munkarend vállalásaPályakezdők jelentkezését is várjuk, amennyiben megfelelő tanulmányokkal és szakmai gyakorlattal rendelkeznek!
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 3