Minőségügyi technikus

munkakörbe új munkatársat keresünk

Rólunk:

    Folyamatosan fejlődő cégünk változatos feladatok elé állítaná azt a leendő munkatársát, aki egy rugalmas, családbarát és megbízható munkahelyen képzeli el a jövőjét. Amennyiben új szakmai kihívásokat keresel, válassz minket, hiszen már 27 éve a térség egyik meghatározó munkáltatója és a folyamatos fejlesztéseknek köszönhetően fejlődő vállalata is vagyunk. Azonban a teljes sikerhez kellesz Te is!

Feladataid lesznek:

  • Munka, ellenőrzési, vizsgálati, és csomagolási utasítások készítése, felügyelete, nyilvántartása;
  • Jogszabályokkal, minőségirányítási rendszerekkel kapcsolatos dokumentumok nyilvántartása, kezelése;
  • Beszállítói és vevői reklamációkezelés;
  • Reklamáció esetén az elemzés, oktatás, utómunkán túlmenően az intézkedések meghatározása;
  • Minőségirányítási és egyéb oktatások megszervezése és lebonyolítása;
  • Folyamatellenőrök munkájának támogatása;
  • A gyártásközi mérési adatok elemzése, riportálása;
  • Selejt alkatrészek nyilvántartása, válogatott, blokkolt készletek napi kezelése;
  • Hibaanalízis szakmai támogatása;
  • Statisztikák és jelentések készítése;
  • Részvétel folyamatfejlesztési projektekben;

Amit kérünk:

  • Lehetsz pályakezdő is;
  • Min. középfokú műszaki végzettség, technikum vagy érettségi;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office);
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás;
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Proaktivitás;

Amit kínálunk:

  • A bérezés megegyezés szerint;
  • Változatos munkakör;
  • Hosszú távú, megbízható és stabil munkahely;
  • Havi cafeteria;
  • Céges mobiltelefon;
  • A kitűzött célok elérése esetén féléves és év végi prémium;

Előnyt jelent, ha neked van:

  • Minőségügyben szerzett szakmai tapasztalat előny;
  • Fémipari területen szerzett tapasztalat;
  • Rajzolvasási ismeretek;
  • Minőségügyi szabványismeret;

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kisbér, 2870 Béke utca 22.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségek egyikén lehet:

A "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cím: 2870 Kisbér Béke u. 22.
Telefon: 06/34 552-017