Exact Systems Hungary Kft.

Minőségügyi technikus (Dabas)

munkatársat.
Az Exact Systems, az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. 900 ügyfelünknek nyújtunk szolgáltatást, 6000 minőségellenőr kollégával. Dinamikusan növekvő cégcsoportunk dabasi munkavégzésre keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Bejövő termékek minőségügyi vizsgálatának elvégzése
  • A minőség folyamatos fenntartása és optimalizálása a vevői igények, a minőségirányítási szabvány és a belső szabályozások alapján
  • Vizsgálati eredmények pontos riportálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Méréstechnikai ismeretek – kézi mérőeszközök használatában szerzett tapasztalat (tolómérő, mikrométer)
  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Műszaki rajz ismerete
  • Nagyfokú precizitás, jó koncentráló képesség
  • Terhelhetőség, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) használatában való jártasság;
  • Jó szervezési, kommunikációs és koordinációs képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol és/vagy német nyelvismeret
  • SAP rendszer ismerete
  • Minőségügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, támogató munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
  • Versenyképes bérezési csomag
  • Folyamatos fejlődés, tréningek (Quality academy)
  • Változatos munkakör, tapasztalatszerzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Minőségbiztosítás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2370 Dabas

Amennyiben úgy érzi, hogy Ön megfelel az említett követelményeknek és szeretne hosszú távon egy érdekes pozícióban dolgozni, küldje el önéletrajzát