Minőségügyi szakértő (FMCG)(16-0997)

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Csongrád-Csanád megye

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGÜGYI SZAKÉRTŐ (FMCG)

(16-0997)

pozícióba.

Feladatok:

  • A helyi minőségirányítási rendszer megvalósításának, karbantartásának és folyamatos fejlesztésének támogatása,
  • A globális minőségi és élelmiszerbiztonsági szabványoknak való megfelelés biztosítása,
  • Belső gyári és külső vevői auditok vezetésének támogatása,
  • Technikai támogatás nyújtása a különböző társosztályok között.

Elvárások:

  • Gyártócégnél szerzett minőségügyi tapasztalat,
  • HACCP tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye:

Csongrád és Bács-Kiskun megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0997”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.