A BDO HR & Recruitment a BDO Magyarország személyzeti tanácsadó üzletága, mely korszerű és hatékony megoldásokat kínál Ügyfelei részére, a humánerőforrás gazdálkodás számos területén.
Megbízónk egy amerikai tulajdonban lévő cég, a világ egyik legnagyobb gyógyszeripari vállalata. Számukra keresünk több munkatársat is az alábbi pozícióba:

Minőségügyi Specialista (gyógyszeripar)

Feladatkör:

  • Felelős azért, hogy minden sarzsdokumentáció készen álljon a Meghatalmazott személy általi felszabadításra.
  • Követi az EMEA támogatás termékeinek felszabadítási tervét harmadik fél sarzsainak részére.
  • Beszerzi a szükséges sarzs dokumentációt, amennyiben szükséges megállapodik a beszállítókkal a dokumentumokkal kapcsolatban felmerült kérdésekről.
  • Az új termék bevezetési folyamat során ellenőrzi a törzsdokumentációt és jóváhagyja a termék indítását megelőző ellenőrzési listát.

Elvárások:

  • Felsőfokú gyógyszerész vagy vegyész végzettség
  • Magabiztos, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Gyógyszeripari tapasztalat előny
  • Pontos, precíz, együttműködő személyiség

    Pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését egyaránt várjuk!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal, nyitott, barátságos csapat
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Fejlődési és karrier-lehetőség
  • Lehetőség a hosszú távú munkavégzésre

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Komárom

Szakmai önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.