Budapest határában, Kistarcsán működő STOCKMEIER Food Kft. Minőségirányítási vezető mellé 8 órás kollégát keres az alábbi pozícióba:

Minőségügyi munkatárs

Feladatok:

  • Késztermékek dokumentációinak elkészítése (specifikáció, biztonságtechnikai adatlap, címketervek).
  • Mindenkori jogszabályoknak való megfelelés biztosítása.
  • Alapanyagok minőségügyi dokumentumainak beszerzése a beszállítóktól.
  • Kiszállításokkal kapcsolatos minőségbiztosítási feladatok ellátása (érzékszervi tesztelés, laboratóriumi vizsgálatok.
  • Részvétel a vevői és beszállítói problémák feltárásában és megoldásában.

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (élelmiszeripari technikus, vegyésztechnikus, labortechnikus)
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • Önálló munkavégzés, precizitás, proaktivitás
  • Terhelhetőség

Előny:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Élelmiszermérnök, vegyészmérnök)
  • Belső auditori végzettség, tapasztalat
  • Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • Biztonságtechnikai adatlap készítésében, veszélyes áruk szállításában való tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú lehetőség, stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • 13.havi fizetés
  • Vállalati egészségbiztosítási program
  • Teljes körű betanítás
  • Családias, rugalmas munkakörnyezet
  • Könnyű megközelíthetőség az M0 körgyűrű ill. a gödöllői HÉV vonalán

Munkarend:             8 órás H-CS: 7:30-16:00, P 7:30-14:00

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kistarcsa

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.