Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
DENDRIT MENTOR KFT.
  • Multinacionális vállalatoknak beszállító magyar vállalkozás keres veresegyházi telephelyére kollégát.

  • Minőségügyi munkatárs

    Főbb feladatok, munkák:

      • Szabvány alapú (ISO 9001, ISO 14001) irányítási rendszerek működtetése, dokumentációs rendszer karbantartása, fejlesztése
      • kommunikáció a gyártási részlegekkel
      • beérkező minőségügyi reklamációk kezelése
      • hibaanalízis készítése, helyesbítő és megelőző intézkedések megtétele
      • az intézkedési tervek nyomon követése, hatékonyságainak felülvizsgálata
      • technológiai utasítások betartásának ellenőrzése
      • belső - gyártási - selejt kezelése, adminisztrációja
      • gyártási selejt okainak feltárása, megfelelő intézkedések megfogalmazása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Középfokú végzettség
      • Irányítási rendszerek működtetésében szerzett minimum 3 éves tapasztalat
      • Jó kommunikációs készség
      • Rendszerszintű gondolkodás
      • Terhelhetőség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Angol nyelvtudás
      • Belső auditor végzettség

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Minőségbiztosítás
    • Minőségellenőrzés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Veresegyház

    - Motivációs levél

    - Fényképes önéletrajz

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Minőségügyi munkatárs
    • Rövid pozíció név: Minőségügyi munkatárs
    • Hirdető cég: DENDRIT MENTOR KFT.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Pest megye
    • Város: Veresegyház
    • Feladatok: Szabvány alapú (ISO 9001, ISO 14001) irányítási rendszerek működtetése, dokumentációs rendszer karbantartása, fejlesztésekommunikáció a gyártási részlegekkelbeérkező minőségügyi reklamációk kezelésehibaanalízis készítése, helyesbítő és megelőző intézkedések megtételeaz intézkedési tervek nyomon követése, hatékonyságainak felülvizsgálatatechnológiai utasítások betartásának ellenőrzésebelső - gyártási - selejt kezelése, adminisztrációjagyártási selejt okainak feltárása, megfelelő intézkedések megfogalmazása
    • Elvárások: Középfokú végzettségIrányítási rendszerek működtetésében szerzett minimum 3 éves tapasztalatJó kommunikációs készségRendszerszintű gondolkodásTerhelhetőség
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-02-20
    Állás, munka még: DENDRIT MENTOR KFT.>