Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó,
dinamikusan fejlődő cégünk

Minőségügyi munkatársakat

keres azonnali munkakezdéssel teljes munkaidőben.

    A BioTechUSA több mint 800 alkalmazottal, csaknem 150 franchise üzlettel, és közel 70 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása. Szadai telephelyünkre keresünk szorgalmas munkaerőt az alábbi feltételekkel.

Feladatok:

  • Vevői reklamációk kezelése
  • Termelési területek ellenőrzése és napi kapcsolat az üzemi részlegekkel
  • Minőségellenőrzési laboratóriumban élelmiszer-készítmények minősítésére szolgáló mérések, gyártásközi vizsgálatok kivitelezése, teljes körű dokumentálása a minőségügyi követelményeknek megfelelően
  • Mérésügyi feladatok ellátása, dokumentálása
  • Érzékszervi bírálatok elvégzése, dokumentálása
  • Részvétel minőségügyi oktatásokban
  • Gyártási minőséget javító projektekben való részvétel
  • Minőségirányítási dokumentáció fenntartása, nyomon követése
  • Részvétel új módszerek beállításában, fejlesztésében, validálásában

Elvárások:

  • Középfokú vagy felsőfokú élelmiszeripari végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, megbízható, együttműködő személyiség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Gyors, precíz, igényes munkavégzés

Előnyök:

  • Sporttáplálék-kiegészítő piac ismerete
  • Alapanyag piac ismerete
  • IFS integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Klasszikus és műszeres analitikai ismeretek
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű cég
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Jó csapat

Munkarend:

    Munkanapokon napi 8 óra, 2 műszakos munkarendben:
    1. műszak: 06:00-tól 14:00-ig
    2. műszak: 14:00-tól 22:00-ig

Kiegészítő információk:

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
    A munkába járás több környező településről ingyenes dolgozói járattal is megoldható.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szada, Ipari park út 10.

Pályázni a „JELENTKEZEM” linkre kattintva tud fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél és havi nettó bérigény megjelölésével.