WORK FORCE KFT.
Tudom, tudom kedves Minőségügyi Mérnök. Azt gondolod, hogy egy újabb unalmas álláshirdetést olvasgatsz. Azon gondolkodsz, hogy jelentkezz-e. Fordítsuk meg: Mit veszíthetsz, ha jelentkezel? Szeretnéd elmélyíteni a már megszerzett tudásod? Vevői és beszállítói oldalról is penge vagy? Partnercégünk alig várja, hogy kollégájuk légy, mint Minőségügyi Mérnök

Minőségügyi mérnök

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Vevői kapcsolattartás és vevői reklamációk feldolgozása
  • Részvétel minőségügyi megbeszéléseken a vevőknél, ill. részvétel új termékek bevezetésében
  • Vevői auditok előkészítése és részvétel vevői auditokon
  • Belső auditok végrehajtása
  • Minőségfejlesztési tevékenység, az ehhez kapcsolódó hibaanalízis, végtermék tesztek tervezése elvégzése
  • Beszállítói kapcsolattartás, beszállítói reklamációk feldolgozása
  • Beszállítói auditok elvégzése
  • Gyártástámogatás (ellenőrzési és munkautasítások készítése, adatgyűjtési tevékenység, selejt elemzés stb.)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (anyagmérnöki vagy kohómérnöki végzettség)
  • Autóiparban szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Hőkezelési, hegesztési, öntészeti vagy kovácsolási ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minőségbiztosítási rendszerek, eszközök ismerete (IATF1 6949, SPC, FMEA, CP, MSA, APQP)

Amit nyújtunk

Ha ezekkel képben vagy, akkor előnnyel indulsz, ebben biztos lehetsz:

  • Német nyelvtudás
  • CMM programozási ismeretek, mérőeszköz tervezési jártasság

Kíváncsi vagy, mivel kecsegtetnek? Na lássuk:

  • Tudásodnak és képzettségednek megfelelő juttatás
  • Egyéb juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetben

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Ha szimpatikusak a fent leírtak és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a „Jelentkezem” gombra kattintva!
Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.