VT METAL Kft.
  • A VT Metal Kft a Videoton Holding egyik tagvállalataként Magyarország legnagyobb bér felületkezelő üzemét működteti Székesfehérváron. Nagy múltú TIER 1-es autóipari cégek beszállítójaként végez felületkezelést.

    Szeretnéd kipróbálni magad? Megvalósítani ötleteidet? Karriert építeni?

  • Munkatársat keresünk

    Minőségügyi mérnök

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • VT Metal Kft galván üzletágában a felületkezelési technológiák felügyelete
      • vevői követelmények felülvizsgálata, véleményezése, betartatása,
      • vevői követelmények alapján ellenőrzési dokumentáció készítése
      • változtatás esetén a minőségtervezési dokumentumokban a módosítások végrehajtása
      • termelés felügyelete, felmerülő problémák esetén a megoldásban aktív részvétel
      • belső auditok végrehajtása autóipari elvárásoknak megfelelően
      • reklamációk kezelése

      új termékek bevezetésében a társosztályok segítése, PPAP dokumentáció készítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • felsőfokú műszaki végzettség (előny vegyi végzettség)
      • stabil szintű angol nyelvtudás
      • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
      • autóipari követelményekkel azonosulni tudó dinamikus személyiség
      • jó kommunikációs készség

    Amit kínálunk:

      • hosszú távú munkalehetőség
      • határozatlan idejű munkaszerződés
      • béren kívüli juttatás
      • teljesítményhez kötött bónusz
      • szerződéses buszjárat

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Mérnök, Műszaki értékesítő
    • Gyártás, Termelés
    • Minőségbiztosítás
    • Mérnök
    • Vegyészmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    8000 Székesfehérvár, Berényi út 72-100.

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

    A jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát!