TERRA ZRT.
Kiskunfélegyházi ipari termelő vállalat az alábbi pozícióba keresi munkatársát

minőségügyi mérnök

Feladatok:

  • Gyártósor minőségbiztosítási feladatainak ellátása;
  • Reklamációkezelés;
  • Részvétel az új/változtatott termékek bevezetésével kapcsolatos projektmunkákban;
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal/vevőkkel;
  • Beszállítók minőségügyi felülvizsgálata;
  • Koordinálni a nemmegfelelőtermék kezelést;
  • Megelőző intézkedések kidolgozása a hibák elkerülése végett;
  • Statisztikák, riportok készítése;
  • Beérkezett alapanyagok vizsgálatának meghatározása;
  • Kitűzött mutatószámok elérésében való aktív részvétele;
  • Minőségi problémák számának minimalizálására irányuló segítség nyújtása minden osztály számára;
  • Együttműködés a társosztályokkal;

Elvárások:

  • Egyetemi/Főiskolai végzettség (gépész-, minőségügyi oklevél);
  • Angol nyelv élő kommunikációs szintű ismerete;
  • Legalább 3 év termelővállalatnál eltöltött gyakorlat;
  • Minőségügyi problémamegoldó módszerek ismerete (Control Plan, 8D, Pareto, 5W2H, stb.);
  • Kiváló problémamegoldó képesség,
  • Csapatmunkára való hajlandóság és képesség,
  • Határozott fellépés,

Szükséges kompetenciák:

  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Nemzetközi környezetben is kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Rugalmasság, terhelhetőség, megbízhatóság

  • Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
  • Oklevél másolata
  • Fizetési igény megjelölése

Amit kínálunk:

  • Pozíciónak megfelelő versenyképes bér
  • Fejlődési és képzési lehetőség
  • Kulturált munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kiskunfélegyháza, 6100 Ix. körzet.

Jelentkezési határidő:

2019. 09. 10.

Jelentkezési anyagát a munkakör megnevezésével 2019.09.10-ig a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni.