Vállalatunk a Wittur Csoport tagjaként a világ vezető beszállítója a felvonó alkatrészek területén. Tevékenységeink magukban foglalják a szabványos és egyedi automata felvonóajtók, alrendszerek és elemek, valamint fülkék, fülkecsomagok és bejáratok gyártását és forgalmazását. Sikeres csapatunk bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Minőségügyi mérnök

Főbb feladatok, munkák:

    • Termékminőség ellenőrzési rendszer folyamatos fejlesztése
    • A kritikus folyamatok felülvizsgálata az FMEA és a Control Plan alapján, beavatkozás és fejlesztés
    • Belső selejt arány és FPY folyamatos felügyelete és javítása
    • Részvétel a belső és vevői reklamációk és belső minőségi problémák okainak feltárásában, akciók meghatározásában (8D; A3)
    • A bevezetett intézkedések hatékonyságának visszaellenőrzése
    • Új termék bevezetésében való részvétel; FAA jelentések összeállítása, PPAP folyamat felügyelete
    • Minőségügyi követelmények betartásának nyomon követése
    • Közreműködés a folyamatoptimalizálásban a társosztályokkal, projektfeladatok
    • Teljesítménymutatók (KPI) adatgyűjtés, jelentés
    • Képességvizsgálatok végrehajtása
    • Részvétel a minőségbiztosítási rendszer folyamatos fejlesztésében
    • Dolgozók oktatása a minőségbiztosítási alap- és termék specifikus ismeretekre, minőségtudat erősítése és fenntartása
    • Részvétel a belső és külső illetve belső auditok előkészületeiben, lebonyolításában, VDA audit felkészülés

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • felsőfokú műszaki végzettség
    • minőségbiztosítási módszerek ismerete és alkalmazása (5 miért; Ishikawa; 8D; PDCA; FMEA)
    • minőségbiztosítási területen való jártasság
    • kommunikáció szintű angol nyelvtudás
    • csapatmunkára való hajlandóság
    • jó kommunikációs, problémamegoldó képesség
    • magabiztos, határozott fellépés
    • önálló döntéshozatali képesség

Amit kínálunk:

    • Szakmai fejlődést egy nemzetközi gyártó cégnél
    • Tréningek
    • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

4400 Nyíregyháza, Debreceni út 273.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

Önéletrajz/CV