MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

ÚJONNAN INDULT ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBAN

A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést. Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészekkel.

Leendő feladataid:

  • A minőségirányítás és az ügyfélspecifikus minőségtervezés és mintavételezés biztosítása
  • Meghatározott minőségirányítási témák támogatása
  • A minőségügyi követelmények felülvizsgálata
  • Minőségirányítási dokumentumok előkészítése és részvétel a mintavételezésben, a telephelyeken történő folyamatátadásokban
  • Minőségauditok/folyamat-jóváhagyások végrehajtása és külső illetve ügyfélauditok támogatása.

Szükséges tapasztalatok:

  • Felsőfokú végzettség
  • Több éves tapasztalat minőségbiztosítási területen
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Önállóság, megbízhatóság
  • Precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség
  • Terhelhetőség
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Angol/ német nyelvtudás

Mit kínálunk Neked:

Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria;

Teljes mértékű közlekedési költségtérítés

Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

Velünk az élvonalba kerülsz!

Világszinten is a legmodernebbek közé tartozó munkakörnyezetben dolgoznál? Fontos, hogy kellemes légkörben, megbecsültségben végezhesd a munkádat? Szívesen ismernéd meg a legmodernebb technológiákat egy környezettudatos, komoly piaci előnyt  élvező vállalatnál?

Akkor nézz körbe weboldalunkon, tudj meg többet a REHAU-ról, és várjuk jelentkezésed a JELENTKEZEM gombra kattintva!